NazwaSkokoloco
TypPark trampolin
Adres i lokalizacja

„Skokoloco”
Park trampolin

Ul. Dekoracyjna 8 65-155 Zielona Góra
info@skokoloco.pl skokoloco.pl, telefon dla klientów – 536 836 836

Kontakt

info@skokoloco.pl, telefon dla klientów – 536 836 836

O obiekcie

Główna Arena parku złożona jest z trampolin różnych wielkości. Do tego użyte zostały najwyższej jakości siatki polipropylenowe produkcji z USA. Stalowa, solidna i atestowana konstrukcja stelaży to gwarancja bezpieczeństwa oraz udanej zabawy dla dzieci jak i rodziców.

Skokoloco oferuje także zajęcia z gier zespołowych. Do tego zostały specjalnie stworzone boiska do koszykówki, zbijaka. W każde piątki organizowane są także dyskoteki dla małych jaki dużych, o nazwie „Disco Night”
Oferta ciągle rozwija się, dlatego warto regularnie zaglądać na stronę obiektu.

Dzieci do lat 13 mogą korzystać z atrakcji parku tylko i wyłącznie pod opieką rodzica, bądź opiekuna prawnego. W przedziale 13-18, rodzic podczas pierwszej wizyty w parku swojego dziecka musi wypełnić oświadczenie i nie musi uczestniczyć z nim w zajęciach.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów.

 

W Skokoloco można zorganizować urodziny dla dzieci, loka oferuje możliwość pełnej organizacji takiej imprezy.

Dla rodzin przygotowano specjalne pakiety rodzinne. Obiekt oferuje także podkładki lub krzesełka dla dzieci oraz toalety przystosowane dla dzieci

Lokal dysponuje szatniami z miejscem na wózki, jak i szafkami zamykanymi na kluczyk. Na terenie całego parku dostępne jest WI-FI dla wszystkich. Jest także parking dla gości.

Dla dzieci

Dla dzieci oraz rodziców opracowane są różnego rodzaju zajęcia:

  • Loco family – Polegają na współpracy, rywalizacji oraz dobrej zabawie pomiędzy rodzicami a dziećmi. Zadania na czas, podskoki synchroniczne, tory przeszkód itp.
  • Fly with Kids -To oferta dla dziecka oraz rodzica nastawiona na pogłębianie realcji. To forma treningu połączonego ze świetną zabawą oraz ćwiczeniami na trampolinach.
  • Podstawy akrobatyki oraz akrobatyka – Nauka wykonywania różnych figur w powietrzu pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów (Wielokrotnych medalistów na mistrzostwach polski jak i międzynarodowych zawodów)
  • Parkour -To kolejne zajęcia, które za zadanie mają uczyć elementy akrobatyki, gimnastyki ale także freeruningu. Ćwiczenia równowagi, sprawności, zwinności, siły oraz koordynacji.
  • Akademia skakania, która rusza od rozpoczęcia roku szkolnego. To możliwość zaplanowania przez szkoły lub przedszkola zajęcia z WF’u.
Kryteria przyznania tytułu

– lokal posiada plac zabaw dla dzieci
– lokal oferuje specjalne warsztaty edukacyjne dla dzieci i/lub rodzin z dziećmi
– lokal oferuje programy animacyjne dla dzieci i/lub opiekę nad dziećmi pod nieobecność rodziców
– lokal oferuje możliwość organizowania urodzin dla dzieci
– lokal oferuje pakiety rodzinne
– lokal oferuje krzesełka lub podkładki na siedzenia dla dzieci
– lokal oferuje toalety przystosowane do dzieci

Kryterium dodatkowe – obiekt dysponuje numerami telefonów do lekarza pierwszego kontaktu, pediatry i pogotowia ratunkowego.

W okolicy

Wokół obiektu, na ulicy jest chodnik gdzie spokojnie można spacerować z wózkiem.