Program powstał z połączenia dwóch pasji – rodzicielstwa i marketingu. Jako mama często na miejsce wypoczynku dla mojej rodziny wybierałam Włochy, bo tam z dziećmi czułam się swobodnie. Tam dziecko w restauracji czy muzeum nikomu nie przeszkadza. Ba! Jest nawet mile widziane i traktowane jak każdy inny klient. Zatęskniłam za takimi miejscami w Polsce i zaczęłam ich szukać. Tak powstał portal www.razemzdzieckiem.pl.

Inicjując Program Rodzinne Miejsce poszłam krok dalej – postanowiłam nie tylko odnajdować ale też promować takie  miejsca. Stworzyć znak, który dla rodzin będzie synonimem przyjaznego nastawienia do rodzin. Jako marketingowiec z wykształcenia i doświadczenia, wykorzystuję tu całą swoją wiedzę i pasję. Udało mi się tym pomysłem zarazić moich współpracowników a także – coraz większą liczbę właścicieli obiektów noclegowych, rozrywkowych i usługowych w Polsce.

Nasze społeczeństwo zmienia się. Rola rodziny rośnie. Cieszę się, że ja i moje inicjatywy stanowimy mały trybik w tym wielkim procesie.

 

Aldona Kucner

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność zamieszczanych treści. Jeśli odkryli Państwo, że któryś z ośrodków nie spełnia warunków, które promuje w swoim wpisie – prosimy zgłosić takie nadużycie!