NazwaRestauracja Domu Zdrojowego
TypRestauracja, kawiarnia
Adres i lokalizacja

ul. Kościuszki 2a, 84-140 Jastarnia, woj. pomorskie, tel. 58 67 99 100, kom. +48 502 572 698

dom@zdrojowy.com.pl          www.zdrojowy.com.pl

do Gdyni – 60 km, do Gdańska – 80 km

Kontakt

recepcja obiektu tel. 58 67 99 100, dom@zdrojowy.com.pl

O obiekcie

Restauracja Hotelu DOM ZDROJOWY znajduje się nad samym morzem. Jej nowoczesne wnętrza mogą pomieścić 120 osób. W ofercie znajdują się specjały kuchni europejskiej, regionalnej oraz kuchni basenu Morza Śródziemnego. Przyrestauracyjne patio daje niezwykłą możliwość spożywania posiłków na świeżym powietrzu i czerpania przyjemności z kontaktu z nadmorską naturą.

Słoneczna kawiarnia o południowej ekspozycji, znajduje się na czwartym piętrze hotelu. Może ugościć 40 osób w kameralnej, klimatyzowanej sali i 80 osób na obszernym tarasie, z widokiem na błękit Zatoki Puckiej, a także na zieleń sosnowego, nadmorskiego lasu. O zmroku niepowtarzalny klimat tego miejsca współtworzy błysk sąsiadującej latarni morskiej.

Dla dzieci

W Domu Zdrojowym dba się o podniebienia najmniejszych klientów. Oferowane są specjalne menu a’la carte, a w sezonie oddzielne bufety śniadaniowe i obiadokolacyjne dla dzieci. Restauracja i kawiarnia hotelu wyposażone są w specjalne krzesełka do karmienia oraz tzw. kącik dla dzieci.

Kryteria przyznania tytułu

– Obiekt posiada kącik lub plac zabaw dla dzieci.

– Obiekt oferuje dzieciom kredki, kolorowanki, zabawki na czas oczekiwania na posiłek.

– Obiekt oferuje krzesełka do karmienia.

– Obiekt oferuje menu dla dzieci.

– Obiekt oferuje możliwość zamawiania specjalnych posiłków dla dzieci.

W okolicy

Jastarnia to raj dla wielbicieli windsurfingu i kitesurfingu. Uprawianiu tych dyscyplin sportowych szczególnie sprzyjają płytkie wody Zatoki Puckiej. Dostępne są liczne wypożyczalnie sprzętu. Dla chcących rozpocząć przygodę z wodą proponują także skorzystanie ze szkółek windsurfingu i kitesurfingu. Odległość 1000m.

Na amatorów miejskich rozrywek w centrum Jastarni czekają liczne atrakcje, wesołe miasteczko, kino „Żeglarz”, kolorowe kramiki i sklepy z pamiątkami. Miasto Jastarnia organizuje także cykliczne imprezy. W okolicy znajdują się restauracje, puby, bary, itp. – odległość 500m.

Ścieżka rowerowa w Gminie Jastarnia liczy 16 km długości, biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 216 i jest częścią trasy rowerowej Hel-Puck. Doskonałe trasy dla rekreacyjnych rowerzystów oraz dzieci.  Port morski w Jastarni, otoczony dwoma falochronami.- 850m, plaża hotelowa- 40m;

Rozbudowana sieć ścieżek przyrodniczo-rowerowych zachęca do aktywnego wypoczynku. Okolice Jastarni są wymarzonym miejscem dla fanów np. nordic walking. Spacer brzegiem morza lub leśną ścieżką.

Teren do siatkówki plażowej- 40m, boisko do koszykówki, piłki nożnej- 1500m, boisko do tenisa ziemnego – 1500m

 

Pobliskie atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych:

– Fokarium – 15 km,

– Latarnia morska- 100m

– Zabytkowa chata rybacka- 800m

– Muzeum pod strzechą – 900m

– Ośrodek oporu Jastarnia – fortyfikacje 1500m;